Wspieramy sprzedaż w kanałach cyfrowych
Sprawdź jak można uzyskać 74-krotny wzrost ROAS w 4 miesiące w obszarze social commerce
Projekt z branży fashion w okresie wrzesień-grudzień 2020
O Nas
H&B eCommerce to wyspecjalizowana jednostka w grupie Heart&Brain, która powstała, aby móc lepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku oraz skutecznie wesprzeć obecnych i przyszłych klientów w ich cyfrowej transformacji. Jesteśmy częścią grupy komunikacyjnej, ale w sposobie działania przypominamy firmy z sektora marketing technology, dostarczając skalowalne rozwiązania dla biznesu.

Oferujemy usługi analityczne, optymalizacyjne i strategiczne w obszarze e-commerce oraz całościowe przeprowadzanie kampanii ukierunkowanej na sprzedaż w internecie. Stawiamy na marketing automation oraz omnichannel. Rozumiemy przenikanie się wielokanałowych ścieżek konwersji oraz wyzwania stojące przed modelami atrybucji. Łączymy inżynierię danych z kreatywnością i programowaniem, by zbudować unikatowe zasoby potrzebne do efektywnego skalowania wyników ROI i ROAS, nie tylko w obszarze e-commerce.

Sprzedaż online to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki, więc potrzebne jest zwinne podejście i przewaga techniczna. Dlatego w naszym wewnętrznym software house tworzymy rozwiązania, które ze względu na stopień skomplikowania przerastają możliwości tradycyjnych agencji. Cenimy przejrzystość i dążymy do wyeliminowania luki nietransparentności, a co za tym idzie łatwiej znajdujemy i usuwamy nieefektywności.
Klienci
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo